All for Joomla All for Webmasters

Бухгалтерський супровід діяльності в Польщі

Додаткова інформація:

В Польщі створені набагато кращі умови для ведення бізнесу, чим в Україні. Тут необхідно затратити менше часу і сил для складання бухгалтерської звітності, введення обліку тощо. Основна перевага для підприємців в Польщі – впровадження онлайн-бухгалтерії. Також в державі не так часто відбуваються зміни в податковому законодавстві, а всі нововведення завжди раціональні та обґрунтовані.

Не зважаючи на це, іноземцям на початку своєї підприємницької діяльності буває складно пристосуватися до існуючих умов. Власнику фірми необхідна кваліфікована допомога при складанні звітності та введення обліку, що являється частиною успіху на ринку.

Особливості організації бухгалтерії на польських підприємствах

Всі компанії, які знаходяться і функціонують на території Польщі, зобов’язані ввести бухгалтерський і податковий облік. Зазвичай приватні підприємці складають книгу доходів і витрат. Товариства різного типу зобов’язані вести повний бухгалтерський облік з врахуванням всіх вимог законодавства.

На території Польщі існую три варіанти організації такого процесу:

  • самостійне введення бухгалтерського обліку, що потребує певних знань і навичок. Такий варіант зв’язаний з багатьма ризиками, тому що власник компанії не завжди достатню компетентний у вирішенні важливих питань;
  • включення у штат компанії бухгалтера. Цей варіант вигідний для великих фірм з інтенсивним фінансовим оборотом. Щоб найняти бухгалтера, йому необхідно щомісяця сплачувати заробітну плату і забезпечувати відповідні соціальні гарантії, що передбачає значні видатки;
  • бухгалтерський супровід бізнесу компетентними фірмами. Найпростіший і найвигідніший варіант для власників бізнесу в Польщі. Спеціалісти залучених компаній беруть на себе обов’язки по організації бухгалтерського обліку за встановлену плату. Більш як 60% підприємців в Польщі користуються послугами таких фірм.

Які переваги співпраці з бухгалтерськими фірмами?

При замовлені послуг зовнішньої компанії для ведення бухгалтерського обліку і податкового супроводу можна розраховувати на деякі гарантії. З такою фірмою підприємець укладає договір Цивільної відповідальності. Це гарантує власнику фірми те, що у разі виникнення спірних питань бухгалтерська компанія бере на себе сплату усіх штрафів в контролюючі органи. Підприємець може не переживати за якість наданих послуг і за появу санкцій в випадку помилок у звітній документації. Таких гарантій він не отримає, якщо найме бухгалтера чи буде все виконувати самостійно.

Після укладання договору зі спеціалізованою компанією вона забезпечує своєчасну здачу необхідних бухгалтерських і податкових звітів у відповідні контролюючі органи та правильну організацію обліку з врахуванням чинних в державі норм законодавства.

Наші спеціалісти допоможуть Вам у цьому питанні на вигідних умовах. Ми гарантуємо високу якість наданих послуг, що забезпечується професійним підходом до вирішення поставлених завдань. Вартість наших послуг вираховується для кожного клієнта індивідуально й залежить від виду підприємницької діяльності, кількості працівників, об’єму виконаних платежів на протязі відповідного звітного періоду.

Отримайте консультацію

TOP