All for Joomla All for Webmasters

Вибір юридичної адреси у Польщі

Додаткова інформація:

При реєстрації будь-якої фірми в Польщі їй надається юридична адреса. Вона повинна відповідати реальному розміщенню компанії. Найчастіше юридична адреса вказує на місцезнаходження робочого офісу, а інколи вона є віртуальною.

При закріпленні цих даних за фірмою необхідно не забувати, що вони відображаються в усіх офіційних документах, які надсилаються до будь-яких державних установ. Також на цю адресу надходитиме кореспонденція фірми, листи від податкової інспекції та інших служб.

В Польщі існують великі переваги для тих підприємців, які мають власне або орендоване приміщення. Саме його використовують для встановлення юридичної адреси. При відсутності приміщення можна використати дуже зручну для багатьох підприємців послугу – «віртуальний офіс». Також легко орендувати офісу в будь-якому зручному місці.

Що таке «віртуальний офіс»?

У відкритті віртуального офісу є багато переваг. Його власник звільняється від пошуку приміщення, яке повинно мати оптимальну вартість і розміщення, від укладання додаткових договорів (купівлі-продажу чи оренди). Зекономлені кошти варто витратити раціонально – на просування компанії на ринку, на купівлю необхідного обладнання чи на залучення відповідних спеціалістів.

При відкритті віртуального офісу отримують наступне:

 • створюється ілюзія місцевої компанії, що збільшує довіру серед потенційних клієнтів;
 • компанія отримує додатковий престиж і авторитет;
 • реєстрація бізнесу може виконуватися віддалено, що дуже зручно для багатьох підприємців;
 • на території Польщі на легальних підставах відкривається офіційне представництво фірми;
 • отриману адресу можна розмістити на рекламних матеріалах, які будуть поширюватися на території Польщі;
 • дає змогу підприємцю своєчасно відправляти та отримувати кореспонденцію від державних органів і партнерів;
 • змога отримати індивідуальний телефонний номер для спілкування з клієнтами та партнерами;
 • економія коштів на відкриття офісу, його оренду чи покупку.

В яких випадках можна скористуватися функцією «віртуальний офіс»?

Віртуальний офіс вигідно відкривати, коли власник фірми не планує постійно перебувати в Польщі для ведення підприємницької діяльності. Якщо він лиш інколи відвідує країну для ведення важливих переговорів чи підписання договорів, кращого варіанту не знайти. Також він вигідний і в інших випадках:

 • фірма ще не буде деякий час повноцінно функціонувати. Власники планують лише здійснювати дослідження існуючого ринку;
 • для ефективної роботи компанії необхідно здійснити багато підготовчих операцій – найти офіс, найняти працівників, купити обладнання, транспорт та інше;
 • для здійснення своєї діяльності фірмі не потрібне офісне приміщення;
 • компанія працює в сфері надання ІТ-послуг.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати юридичну адресу Вашій польській фірмі, яка буде реальною чи віртуальною. Залежно від особливостей здійснюваної підприємницької діяльності ми порадимо, який з існуючих варіантів буде найкращий, попередимо про їх переваги та недоліки.

Отримайте консультацію

TOP