All for Joomla All for Webmasters

Придбання та продаж бізнесу в Польщі

Додаткова інформація:

Як легально продати чи купити бізнес на території Польщі?

При відкритті нового бізнесу в Польщі іноземці стикаються з багатьма труднощами. Тому варто розглянути варіант покупки готової фірми, яка успішно функціонує і приносить доходи.

Які переваги отримує покупець польської фірми?

При купівлі чинної фірми в Польщі можна отримати такі переваги:

  • в мінімально короткий термін можна отримати функціонуючу фірму. При цьому відпадає необхідність реєстрації бізнесу в різноманітних державних органах (реєстрах, судах і т. д.). Новому власнику не потрібно знову відкривати банківський рахунок, ідентифікаційні номери в податковій інспекції. Фірма, яку він купує, вже має весь пакет важливих документів, необхідних для нормального її функціонування. Їх не потрібно заново оформляти чи переробляти, що дуже зручно для нового власника;
  • після купівлі компанії майже одразу можна починати підприємницьку діяльність, проводити переговори з потенційними партнерами чи покупцями, оформлювати договори чи отримувати замовлення на продаж товарів чи послуг;
  • новий власник може безперешкодно отримати кредит на здійснення підприємницької діяльності. Також він може брати участь в тендерах;
  • після купівлі компанії можна отримати дозвіл на роботу на території Польщі чи навіть іммігрувати на постійне проживання в цю країну.

Які документи потрібно для покупки польського бізнесу?

Потенційний власник польської компанії для оформлення її покупки повинен підготовити пакет документів:

  1. Копії паспортів покупців та членів правління компанії.
  2. Інформація про місце проживання засновників фірми.
  3. Дані, які вказують на розподіл долей в статутному капіталі нової компанії.
  4. Інформація, яка відображає розподіл основних функцій управління між співвласниками бізнесу.
  5. Дані про те, яким видом господарської діяльності планує займатися майбутній власник.
  6. Довіреність на представництво інтересів. Вона повинна завірятися нотаріусом тієї країни, в якій проживає покупець.

Особливості і переваги купівлі франшизи

При виборі готового бізнесу в Польщі необхідно розглянути варіант купівлі франшизи. Це дає змогу будь-якому іноземцю без додаткових труднощів займатися підприємницькою діяльністю. При цьому відпадає необхідність дуже великих початкових капіталовкладень, а кожен покупець отримує підтримку від франчайзера на території Польщі. Але потрібно не забувати, що умови отримання франшиз і її вартість може бути різною.

В результаті кожен іноземець після покупки готової польської компанії отримає немало переваг. Йому не потрібно вкладати кошти для просування бізнесу на ринку, що необхідно після відкриття нової фірми. Новоспечений власник звільняється від обов’язків по закупівлі обладнання чи підбору персоналу, оскільки вони вже присутні у компанії, що функціонує.

Наші спеціалісти допоможуть зібрати та оформити документи для купівлі фірми в Польщі. Також ми найдемо кращий варіант на території цієї країни, який буде максимально відповідати Вашим вимогам. Вартість наших послуг приємно здивує, а професіоналізм і відповідальність забезпечить кращий результат співпраці.

Отримайте консультацію

TOP